Firma Fairo została założona z myślą o zapewnianiu profesjonalnej, kompleksowej usługi dotyczącej szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej obiektów mieszkalnych, handlowych, biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, edukacji zbiorowej i wielu innych rodzajów. Klientom indywidualnym i biznesowym proponujemy dogodne warunki współpracy, a oferta naszej firmy jest elastyczna tak, by pakiet usług mógł być indywidualnie dostosowywany do aktualnych potrzeb.

Oszczędzanie na bezpieczeństwie po prostu się nie opłaca. Już dziś skontaktuj się z nami i nie zaprzątaj sobie głowy ryzykiem wystąpienia pożaru.

Czym jest ochrona przeciwpożarowa?

Ochrona przeciwpożarowa to działania zapobiegania i zwalczanie pożarów. Według ustawy o ochronie przeciwpożarowej polega ona na realizacji przedsięwzięć, których celem jest ochrona życia, zdrowia i mienia lub środowiska przed pożarem, klęską żywiołową albo innym miejscowym zagrożeniem. Działania realizujące założenia ochrony ppoż. to m.in.:

  • zapobieganie powstawaniu i rozprzestrzenianiu się pożarów, klęsk żywiołowych oraz miejscowych zagrożeń;
  • zapewnienie sił i środków do zwalczania pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia;
  • prowadzenie działań ratowniczych.

Ochrona ppoż. Warszawa – oferta

Fairo – firma ppoż. z Warszawy proponuje zarówno czynne, jak i bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe.

  1. Czynne zabezpieczenia ppoż. to wszelkiego rodzaju sterowane systemy (włączające się automatycznie po zaistnieniu pożaru); czujki i alarmy umożliwiające wykrycie płomieni, dymu i ciepła; tryskacze i kurtyny wodne oraz systemy chroniące przed rozprzestrzenianiem się ognia.
  2. Bierne zabezpieczenia ppoż. wpływają na rozwój pożaru, powodując jego opóźnianie.

Nasza oferta to:

Z nami zabezpieczysz każdy obiekt bez względu na jego przeznaczenie, rozmiar czy lokalizację, ochrona przeciwpożarowa to nasz priorytet.

Ochrona przeciwpożarowa Warszawa – dlaczego Fairo?

Jako jeden z liderów branży w regionie, oferujemy kompleksowe usługi, zapewniające pełne zabezpieczenie przeciwpożarowe Twojego obiektu. Obszar działanie to Warszawa i okolice. Naszym celem jest uświadamianie personelu oraz przygotowywanie budynków i innych obiektów na zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem się ognia. Zaufaj nam! Powierz Fairo bezpieczeństwo pożarowe Twojej firmy i śpij spokojnie.

Ochrona przeciwpożarowa Warszawa
Ochrona przeciwpożarowa Warszawa

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Skontaktuj się
z nami