Kim jesteśmy?

Dowiedz się o nas więcej, a następnie zapoznaj się z naszą ofertą.

Fairo to firma łącząca ludzi, którzy w swojej pracy wykorzystują nabyte doświadczenie i pasję do realizacji wszelkich zadań związanych z ochroną przeciwpożarową. Z uwagi na to, że branża ta jest związana z Twoim bezpieczeństwem, zdrowiem i życiem, stawiamy na dokładność i jakość świadczonych usług.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Podejście

Każdy klient, który z nami współpracuje może liczyć na profesjonalną obsługę. Zawsze staramy się dokładnie przeanalizować problem i wskazać jego najlepsze możliwe rozwiązania.

Optymalizacja

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwala nam szukać optymalnych rozwiązań zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa, mając jednocześnie na uwadze względy ekonomiczne.

Świadomość

Dzielenie się wiedzą i tłumaczenie problematyki związanej z ochroną przeciwpożarową ma na celu przede wszystkim uświadomienie skali zagrożenia jaką może powodować pożar i do jakich skutków może prowadzić. Istotną kwestią budowania świadomości klientów są zarówno szkolenia jak i doradztwo z zakresu bezpieczeństwa pożarowego.

Zespół

Za sukcesem firmy zawsze stoją ludzie, którzy są jej największą wartością. Nasz zespół zawsze charakteryzuje profesjonalizm, ambicja, kreatywności i dokładność. Ponadto solidnym fundamentem w naszym zespole jest wzajemny szacunek i miła atmosfera. To pozwala nam odnosić sukcesy.

Doświadczenie

Nasz zespół tworzą absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz czynni funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej. Branża, jaką jest ochrona przeciwpożarowa jest niezwykle dynamiczna, dlatego ciągle poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę. Uczestniczymy w warsztatach, szkoleniach i konferencjach, aby nieustannie rozwijać swoje umiejętności.

Jakość

Zawsze stawiamy na profesjonalizm, dokładność i przede wszystkim jakość świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i na każdym etapie współpracy oferujemy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne.

Chcesz do nas dołączyć?

Wciąż rośniemy w siłę, dlatego jeśli chciałbyś dołączyć do nas zapraszamy do kontaktu.

Szukamy ludzi ambitnych i otwartych na nowe wyzwania związane z branżą ochrony przeciwpożarowej. Dołącz do naszego zespołu! 

Nasi Klienci